KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967599

nr 1396 7599

C Trägårdh. Signerad, daterad 1979. Olja på duk, stilleben, yttermått inklusive ram: 28x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:27:12

7/5 10:32:26 1      Vinnande bud